malkoçoğlu mihrimah sultan

warning: Creating default object from empty value in /home/zehirli/domains/zehirli.org/public_html/hurrem/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Mihrimah Sultan ve Malkoçoğlu Aşkı

Muhteşem yüzyıl dizisinin senaryosuna göre mihrimah sultan çocuklugundan beri malkoçoğlu bali beye aşıktır..

Genç kız oldugunda önce şair taşlıcalı yahya efendiye aşık olan mektuplaşan mihrimah sultan yahya efendiden ayrılır ayrılmaz kendisi büyüdügü halde hic degişmeyen malkoçoğlunu sarayda görür ve ona aşık olur..senaryo bu ya mihrimah sultan malkoçoğlunun peşinde koşmakta aşkına karşılık aramaktadır..

Malkoçoğluna mektuplar yazar ama mektuplar kendisine aşık olan rüstem paşa nın eline geçer..rüstem paşa malkoçoğlunun haberdar olmadıgı mektub içn sizinle gelecegimiz yok sultanım işlerim daha mühim yazar mihrimah sultana bali bey adına gönderir..

Mihrimah Sultan Malkoçoğlu Aşkı

Muhteşem yüzyıl dizisinde reyting bulabilmek ve osmalıyı yanlıs tanıtabilmek için haremde sürekli entrika ve aşk oyunları oynanıyor..

Osmanlı hanım sultanları ve padişahları hergün biriyle gönül eglendirmiş ve aşk yaşamış gibi gösterilerek zihinlere aşk adı altında gayri meşru ilişkiler yerleştirilmeye çalışılıyor..

Dizi senaryosuna göre küçük bir kız çocugu iken malkoçoğlu bali beye aşık olan mihrimah sultan ,büyüdügünde önce şehzade mustafanın can yoldaşı şair yahya efendiye aşık olur aşk mektupları havada uçuşur..olayı hürrem sultan ve mahidevran sultanın öğrenmesi ile aşk yarım kalır..

İçeriği paylaş

Son yorumlar

Anket

Muhteşem yüzyıl dizi neden sıkıcı hale geldi?: