Hürrem sultanın hamileliği

warning: Creating default object from empty value in /home/zehirli/domains/zehirli.org/private_html/hurrem/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Hürrem sultan gerçekte nasıl doğurdu

Hürrem sultanın şehzade mehmed'i doğurması da çok ilginç olarak işlenmiştir.

Sanki senarist etme bulma dünyası der gibi. Sen böyle edersen sana da böyle ederler mesajı vermeye çalışıyor. Peki bu kadar uydurmanın karşılığını nasıl bulacak Allah bilir..

Neyse, diziye göre hürrem sultan hamileliğinin son günleri ve doğum yapacak gece uyanıyor sancılar artmış ne hikmetse dairesinde kimsecikler yok. çıkıyor bütün cariyelerin önünde bağıra bağıra doğum yapıyor..

Nur topu gibi bir şehzade doğuveriyor. Bu kadar gürültüye rağmen hürremin arkadaşı gülnihal hatun ve padişah hiiiiç duymuyor kendi halvetleri ile meşguller..

Tarihte doğum esnasında yaşananlarla alakalı hiç bir belge yoktur. Seneryo tamamen kurgudan ibarettir. Senarist keyfine göre takılıyor..

Hürrem sultanın 2. çocuğu kim kız mı erkek mi

Hürrem sultanın 2. çocuğu kim?

hürrem sultanın birinci çocugu şehzade mehmet 1521 yılında dünyaya geldi

hürrem sultanın ikinci çocugu mihrimah sultan 1522 yılında dünyaya geldi. 1539 yılında 17 yaşında iken evlendi

mihrimal sultanın doğumundan 2 yıl sonrada 28 Mayıs 1524 tarihinde 3.cocuk olarak 2. selim dünyaya geldi.

Dizide hürrem sultanı ısrarla ben erkek doğururum diye havalandırıyorlar. Kız doğuracağı için de hürremden nefret ettirdikleri halk oh oldu diye rahatlatılacak.. seneryo yazarların stretejisi böyle

İçeriği paylaş

Son yorumlar

Anket

Muhteşem yüzyıl dizi neden sıkıcı hale geldi?: